Soccer Teams & Shirt Sizes

3-Year-Old Soccer 

Team 1:                   Team 2:

Quinn Cottom  3T                  Mayce Tash 3T

Locke Wellborn 4T                 Huxley Borjas 3T

Breena Paddock 4T               Adelaide Berger 4T

Hudson Huntley 3T               Tripp Beran 4T

Elizabeth Cox 3T                   Harper Holmes 4T

Aspen Mason 3T                   Evelyn Lentz 4T

Brooklyn Bleecker 4T             Julian Dunn  4T

Vincent Lopez 3T

LITTLE KICKERS (4V4)

Team 1:                   Team 2:

Lewis Tash  SM                      Isaac Rasch  SM

Charlotte Forrester  SM          Cayson Gerth  M

Gibson Matthews  SM             Mindin Cordingley  SM

Leonidas Kline  SM                 Emmett Holbrook  SM

Oliver Clardy  SM                   Madison Blando

JJ Bleeker  M                         Jace Hellwinbel  SM

Team 3:                  Team 4:

Andrew Helle  SM                  Cyrus Winstead  SM

Michael Willauer  SM             Ryland Sevalstad  SM

Alexander Berger  SM            Finn Watkins  SM

Julia Claffey  SM                    Karter Krueger SM

Max Dugan  SM                     Berklee Keltz  SM

Smith Miller SM                     Harper Lopez SM

Team 5:                  Team 6:

Charles Benson  SM               Dax Borjas  SM

Patrick Brewer  M                  Beau Sampson  L 

Britain LaPierre  SM               Ada Hamilton  SM

Gavia Barnosky  SM               Dezmond VanHorne  SM

Revington Moore  SM             Clark Kidd  SM

K-1 Teams (6 On the Field)

Team 1:                  Team 2:

Carlyn Cullen  SM                 Gunner Throckmorton  M

Will Avans  M                        Addilyn Claffey  M

Ally Nye  M                           Matthew Paddock  M

Rhett Holbrook  SM               Jamie Barba  SM

Dargan Jaeger  SM                Emma Pederson  SM

Deliah Reed  SM                    Sieggy Aason  SM 

Jeff Rhodes  M                      Lizzy Davidson  L

Paislee Trimble  SM               

Team 3:                   Team 4:

Ambrose Berger  M                Jack Watkins  SM

Tarec Stone  SM                    Jordan Gerth  L

Alayna Burch  M                    Harper Clark L

Haley Streett  M                    Brooklyn Decker M

Houston Beers SM                 Addie Cottom SM

Izek Navarrete  L                   Aydyn Wheeler M

Jeff Roberts M                      Carlie Vanltorne  SM

Ariana Navarrete  M              Abigail Hoiland  M 

Team 5:                   Team 6: 

Sadie Bleecker M                   Luke Rowe  M

Scott Hughes  SM                 Cole Wendlend  M

Stuart Maness  M                  Brooklynn Atkins  M

Avery Riener  SM                   Morgan Mason  M

Stevie Hutchinson M              Braelie Watkins  M

Klayton Osentowski SM         Judah Wofford  SM

Karee Osentowski SM            Kaleb Poppe  SM

Darlene Sarbu  SM                Mafrona Schoenamann

2nd-3rd Grade Teams (7 On the Field)

Team 1:                  Team 2:

Addison Hellwinkel  M            Maysa Wood  M

Devin Leigland  M                  Charlie Morgan  M

Cooper Miller  M                    Kansas Keller  M

Sandy McOsker  M                 Colter Raben  L

Evalyn Brekall  M                   Isaac Freeman  SM

Silas Barba  SM                     Castt Sampson  L 

Peyton Mason  M                  Teegan Keltz  M 

Mark Hughes  L                    Amber-Grace Rowe  M

Tyson Ferris  M                     

Team 3:                  Team 4:

Evan Sarbu  M                       Colton Westfall  M

Maycee Hyndman  L               Samarah Anson  M

Christopher Schultz  M          Natalie Barnosky  L  

Harper Willauer  M                Layne Wendland  L  

Wyatt Storey  L                     Lydia Maness  L

Sonora Miller  L                     Kennedy Decker L

Colter Evans  L                      Jacob Klein M

Alydia Wendland  XL              Colter Cullen M

Jackson Schrank  

Team 5:                   Team 6:

Emilia Wheeler  M                 Makkotah Oswald  M

Asher Mailey  M                    Michael Bush  M

Raelynn Tash  L                     Sophia Driver  M

Eagan Cordingley  M              Jaxon Nauge  M

Jaxon Whitmire  SM               Peyton Mason  M

Makaylyn Reinhardt  L           Cash Sampson  L

Silas Wofford  L                    Reese Roberts  Adult SM

Kolton Osentowski  M

4th-5th Grade Teams

Team 1:                  Team 2:

Bentley Hyndman  L               Levi Barnosky  XL

Bella Cox  L                           Brilee Seyler  M

Everett Jaeger  M                  George Breakall VI  L 

Mason McElroy  L                  Raylee Hutchinson  L 

Annabelle Riener  M               Elias (Eli) Freeman   M 

Juliet Baker  SM                    Aslon Moore  L 

Landon Lovaas  XL                 Logan Fox   Adult SM 

Bennett Kailey  Adult SM        Everett Sotton  XL

Bella Cox  L                           Maddox Hooper  L

Team 3: 

Elly Davidson  XL

Ean Field  L

Gabby Willett  M 

Iverson Wiggins  L 

Madison Nye  Adult SM 

Gage Curnow  XL 

Tenley Keltz  L

Elijah Frecker  M

Brody Curnow  XL